NASIL SİPARİŞ VERİLİR ?

1) Arzu ettiğiniz ürünleri Sepete Ekle butonu seçilerek Alışveriş Sepeti doldurulur.

2) Sitenin üst kısmında bulunan Sepetim ya da Alışveriş Sepeti simgesi seçilerek sepet bölümüne gidilir. Eğer ürünler ve miktarlarda değişiklik yapmak isterseniz yine buradan değişiklik yapılabilmektedir. Alışverişi Tamamla ya da Kasaya Git butonları seçilerek Hesap Bilgileri bölümüne ulaşılır.

3) Hesap Bilgileri bölümünde Üye Bilgilerinizle, Yeni Hesap Oluşturarak ya da Üye olmadan Misafir Alışverişi seçeneklerinden biri ile devam ederek, Fatura ve Teslimat Bilgilerinizi girdikten sonra Ödeme Metodu Bölümüne ulaşılır.

4) Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme, Banka Havalesi ve Kapıda Ödeme Seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.  Sipariş Notu alanına, siparişle yada teslimat ile ilgili eklemek istediğiniz notu yazabilirsiniz. Satış Sözleşmesi’ni okuduktan sonra Satış Sözleşmesi’ni okudum ve kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyerek Devam seçeneğini seçmelisiniz.

5) Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme’yi seçerseniz Kredi Kartınızın Türünü (Paraf, Bonus, World v.b) seçerek Kredi Kartı ile Ödeme Bölümündeki tüm bilgileri eksiksiz doldurarak “Siparişi Onaylıyorum” seçeneğini seçiniz.

6) Çıkan Banka ekranına 3D SECURE Güvenlik Uygulaması için cep telefonunuza gelen mesajla birlikte istenilen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

7) Ödeme İşleminin tamamlanması ile birlikte sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize Sipariş Bilgilendirme postası gönderilecektir.