HAKKIMIZDA

Baspınarlar Et Ailesi

Babamızdan öğrendiğimiz mesleğimizi ve esnaf olmayı; kardeşler olarak ileriki nesillerre taşıyabilmek ve öğretebilmek için elele, ilkelerimizden ödün vermeden günün koşullarıyla paralel büyüterek çalışıyoruz.

Yüksek kalitede, Avrupa standartları ölçüsündeki  modern entegre tesisimizde İslami usullere göre kesilmiş etlerden Türk damak tadına uygun, aslına sadık kaldığımız tarifleriyle yılların değişmeyen lezzetleri ve bunun yanısıra dünyadan bize yakın olan farklı tadları sizlere sunmak için cabalıyoruz.

Sürekli hızlı bir şekilde gelişen dünyaya ve gıda tüketimi anlayışına ayak uydurmaya çalışırken, bu işe başlarken öğrendiğimiz ilke ve prensiplerden asla ödün vermiyoruz.

Biliyoruzki bu ilkeler, sürdürebilirliliğin temeli.

Daima koşulsuz müşteri memnuniyetine önem verirken, siz sayın müşterilerimizi ailemizden biri olarak gördüğümüzden, kendi yemediğimiz, soframıza koymadığımız ürünleri sizlerede sunmuyoruz.

Üretiminde kullandığımız etleri ve diğer yan ürünleri; kesimden, işleme ve dağıtımına dek her aşamada Türk gıda endeksi kodekslerine uygun kontrol ediyoruz. Bu sayede sizlere yılların BAŞPINARLAR ET olarak ürünlerimizin tazeliğinden, kalintesinden ve sağlığından  güvence verebiliyoruz.

Sizlere bu hizmetlerimizi sunarken, yaşlanan dünyamıza, çevremize  dikkat ediyor; onu daha fazla yormamak, kirletmemek için karbon ayak izimize azami dikkat ediyoruz. Bununla birlikte dünyamızı diğer canlılarla paylaştığımızı unutmazken, insan onuruna yakışmayacak hareketlerden kaçınıyoruz.

Sizlerle birlikte nice sağlıklı, mutlu yarınlara ulaşmak arzusuyla!

Kalite ve Güvenin Simgesi

c05643a7-25a9-4b64-bc3f-72b165df2201